Září 2013

Modro- bílé svatební šaty

28. září 2013 v 13:10 | Terka |  Svatební
Moc ráda šiju svatební šaty ze záclon. Tyhle jsou z jedné starší s květinovým vzorem. Na okrajích je modrá krajka, která jde panence k očím.


Domeček pro panenky

27. září 2013 v 14:00 Nábytek a Interiéry
Potom co jsem vyrobila postel http://lilyfashion.blog.cz/1309/postel-pro-frankie jsem si řekla že k ní vyrobím celý domek. Krabice jsem si vzala v lékárně a ostatní věci jsem tak nějak posbírala doma. Celý domeček jsem pak natřela bílou latexovou barvou :))
V přízemí je obývák s černou sedačkou z krabičky od čaje, knihovnou (ale pracně vyrobené knihy se mi ztratily) a stolekm z lékařských špachtlí :)
V prvním patře je pokoj Frankie Stein se zmíněnou postelí
Frankie má v pokoji i zrcadlo a poličko s parfémy
A dveře na...
... balkón :))
Ve druhém patře je pokoj její spolubydlící Clawden, která miluje módu. To vysvětluje ten šatník a zrcadlo :)
Vedle postele má psací stůl a nad ním dvě poličky na odkládání věcí :)

Postel pro Frankie

24. září 2013 v 16:35 Nábytek a Interiéry
Rozhodla jsem se že vyrobím postel pro svoji Frankie Stein
Je z 6 houbiček na nádobí potažených látkou, jako čelo je použit karton polepený látkou. Polštáře a peřina jsou z té samé látky jako postel, ale převrácené naruby, aby působily odlišněji :)


Frankie Stein

24. září 2013 v 16:28 | Terka |  Frankie Stein
Minulé pondělí mi přišla Frankie Stein, kterou jsem si objednala na internetu. Je z kolekce na bruslích. Měla u sebe stojánek, modré brusle, helmu a chrániče na kolena. Takže tady je malá ochutnávka :)
Vzpomínka na léto

24. září 2013 v 16:17 Plavky
Plavkové sezoně už asi dávno odzvonilo, ale přesto jsem dostala chuť nějaké vytvořit Úžasný. Jsou ušité z jedněch starších modrých plavek, takže látka je velmi elastická.


Pokoj pro Cloe

19. září 2013 v 16:27 Nábytek a Interiéry
Moc mě baví navrhovat interiéry. Všechny ty maličké dekorace a nábytek... Proto jsem si vymyslela že vyrobím pokoj pro Bratz panenku Cloe. Postel je vyrobena z velké školní houby na tabuli obalené v látce a kouskem kartonu polepeném tapetou z Baumaxu.

Svatební šaty pro Růženku

19. září 2013 v 16:11 Svatební
Mám doma krásnou panenku jako šípkovou Růženku a tak mě napadlo že bych jí mohla ušít nějaké svatební šaty. Jsou z bílé látky a krajky. Z boku jsou přišité dekorační růžičky.