Březen 2014

Fotky v 1. kole soutěže

28. března 2014 v 18:44 | Terka |  Lily Fashion hledá topmodely a topmodelky
Takže, po nekonečném spoždění jsem dávám fotky, které jste mi poslali do soutěže. Moc se omlouvám, ale prostě jsem na to neměla vůbec čas. Jarní prázdniny vůbec nebyli taková pohodička jak jsem si myslela, protože jsem přišla o jednoho velice blízkého člověka a tak jsem na to neměla ani pomyšlení. Nicméně od teďka se pokusím polepšit. Takže se ještě jednou moc omlouvám a teď už Vaše příspěvky :)

Tento příspěvek je od Blanky modelka se jmenuje Lotty a na ples si vyrazila v nádheerných světle modrých šatech, které jí dokonale ladí k blond vlasům :)
Další je od Zuzky modelka se jmenuje Dominique. Dominique si vyrazila hned na dva bály. Jeden je v duchu středověku a druhý alá Španělsko :)

Třetí fotka je od Janči modelkou je Berenice, která si na ples oblékla elegantní šaty s rozparkem :)Další fotky jsou od Mary modlku jí dělala Marisol v překrásných lehoučkých barevných šatech, které působí vesele a něžně zároveň :)

Poslední příspěvek je od Ivy modelkou jí byla Tyra v úžasných tmavě modrých zdobených šatech :)Ještě jednou se moc omlouvám :)
Hlasovat můžete do 5. 4. :)
Krásný víkend :)

Uzávěrka 1. kola soutěže

7. března 2014 v 19:58 | Terka |  Lily Fashion hledá topmodely a topmodelky
Zítra by měla být uzávěrka soutěže, ale fotky můžete posílat celý víkend až do neděle. Dávám tak ještě trošku času, těm co ještě nemají nafoceno. Samozřejmě, že fotky můžete použít ze svého archivu. Pokud by se ještě někdo chtěl přidat, tak samozřejmě může a budu moc ráda :)
Zatím mi přišly fotky od Bazilišky, Ivy a Janči
Pokud jste mi fotky posílali a nejste tu napsaní, tak mi prosím napište. :)
Jinak přeji všem moc krásný víkend a ať si odpočinete po pracovním týdnu :) Nás teď čekají jarní prázdniny takže týden pohodičky :)

Pokojík pro Operettu

7. března 2014 v 19:58 | Terka |  Operetta
Operetta už má taky svůj pokojík :)

Mikrofon a malé pódium, aby si mohla Operettka zazpívat :)
Moc se omlouvám za kvalitu fotek, ale odpoledne nebylo moc světla :( a u 1. fotky mi ujela ruka :(
Fotky jsem fotila ve spěchu, protože se mi vybíjela baterka :(
Mějte se krásně :)