Červen 2014

Šaty k moři

15. června 2014 v 13:14 | Terka |  Letní
Prázdniny se blíží a s nimy naše dovolená v Chorvatsku. Jako před dvěma lety jsem se rozhodla, že si s sebou vezmu nějakou panenku a udělám pár fotek na pláži. Jelikož jedeme na ostrov Rab, který je proslulý písečnými plážemi, beru si raději nekloubovou panenku. A aby měla nějaké pěkné letní šaty, tak mi maminka ušila tyto. Předvede vám je Veronika :)


Změna je život

11. června 2014 v 19:51 | Terka |  Ostatní
Po dlouhé době jsem zase na blogu. Moc se vám omlouvám, ale opravdu jsem nestíhala. Ve škole jsme teď psali samé písemky a testy. Navíc teď dodělávám práci na IVT, která se týká bydlení a rozpočtů. Je s tím docela práce. Nicméně jsem to přežila :) a blog samozřejmě pokračuje. Rozhodně se nechystám ho smazat. Budu pokračovat, ale trošičku v jiném směru. Pořád se bude týkat panenek, to bez diskuse, ale vrátí se k původímu záměru. Bude o šití na panenky, ale samozřejmě zde budou i jiné články, ale maminka se teď vrátila k šití a já budu její výtvory fotit.
Chci také změnit design, s tím mi pomůže bratranec :) Nejsem tak zručný grafik jako on :)
Také jsem dala na radu Blanky, i když už jsem to mla v plánu, budete mít na focení témat do soutěže celý měsíc. Nyní to bylo tak narychlo, abych to už sjednotila :)
Soutěž pokračuje dále, je to spíše tématické focení, ale v nejbližší době se dozvíte, co bude cena :)
Doufám že vám změny nevadí :) mějte se hezky a přeji úspěšný týden :)
Terka