Květen 2015

To jako vážně?

15. května 2015 v 21:39 | 1. |  Příběhy
Je slunečné odpoledne a Christine se jde s Peterem projít do parku.

Lily Fashion příběh pokračuje...?

14. května 2015 v 20:57 | Lily Fashion
Vím, že jsem nedávno vyhlásila blogovou pauzu, ale je fakt že od pořádného článku uběhly více než dva měsíce. Doufám že se tedy nebudete zlobit, že dělám takové zmatky, ale blog mi moc chybí, a vy také. Více než dva měsíce jsem nebyla na blogu, a ani jsem nenapsala článek, že nestíhám. Teď, když jsem se konečně odhodlala dát blogovou pauzu, jako kdybych získala novou vášeň pro blog. Nevím čím to je, ale jak to vidím "černé na bílém" že můj blog zatím nefunguje, je mi z toho smutno a zároveň získávám spoustu nových nápadů. Doufám, že se tedy na mě nebudete moc zlobit, že "nevím co říkám" ale opravdu mi to chybí. Rozhodla jsem se, že začnu s příběhem od znovu. Jak byly všechny ty dlouhé pauzy mezi články, tak jsem ztratila nit :D Zkrátka, ráda bych začala od začátku a myslím si že by to byl dobrý začátek mého comebacku :D Chci dělat příběhy realističtější, propracovanější a záživnější. Omlouvám se vám tedy za zmatky, ale moc mi chybíte :) Víte, možná proto, že mám tolik práce, je pro mě blog, taková úniková cesta od reality :) A mám ještě jeden argument pro zrušení pauzy... za rok 2015 jsem vydala pouze 5 článků, včetně tohoto :D snad vám to nevadí, ale vracím se na blog.

Chtěla bych strašně moc poděkovat všem, co jste mě podporovali. Mám vás moc ráda, právě kvůli vám, má tento blog smysl ❤️ ❤️ ❤️


Blogová pauza...

8. května 2015 v 9:42 | Lily Fashion
Přeji všem krásný sváteční den.
Už dlouho sbírám síly, abych napsala tento článek. Je mi to strašně moc líto, ale musím si dát "blogovou pauzu"
Určitě jste si všimli, že poslední dobou sem nedávám moc článků. Mám několik důvodů, ale ten nejhlavnější, je že se blíží konec škoního roku, a já píšu jeden test za druhým. Máme to teď ve škole docela těžké, takže se kždý den učím, celé odpoledne až do noci. Druhý důvod je, že jsem momentálně v takové blogové krizi. Nějak mi dochází inspirace a chuť tvořit články. Nejspíš to bude tou školou. Vůbec netuším, jak dlouho tato moje "krize" potrvá, ale samozřejmě se chci k blogu vrátit, jen si potřebuju dát pauzu.
Doufám, že až se sem vrátím, budu mít aspoň pár čtenářů jak dřív, ale asi ne. Jsem si úplně vědoma, že kvůli této pauze na mě spoustu lidí zampomene, ale já jinak nemůžu :(
Jinak fotky do soutěže stále posílejte a i vyhlášení vítěze se snad dočkáte :)
Je mi to moc líto. Možná je to některým z vás taky líto, a určitě se najdou i lidé, kteří jsou rádi, že můj blog zatím končí.
Ráda si budu dál číst vaše blogy a psát si s vámi maily :)
Mačkám jen pauzu. Až se vrátím, bude to, jako kdyby jsem zase dala play a pokračovala dál. Tím chci říct, že v příběhu budu navazovat, jako kdyby pauza nebyla :)
Mám vás moc ráda, a doufám, že se za nějakou dobu zase "setkáme" na mé blogu. Zatím si budu s radostí pročítat vaše blogy :)
Mějte se krásně :)