Září 2015

Lily Fashion hledá topmodelky vyhlášení (část 1.)

13. září 2015 v 14:21 | Lily Fashion |  Lily Fashion hledá topmodely a topmodelky

Než začnu, ráda bych se omluvila, všem co se zúčastnili mé soutěže Lily Fashion hledá topmodelky, že mi to tak dlouho trvalo. Finále jsem sice už měla nafocené někdy v květnu, ale když jsem se na fotky zpětně koukla, byla jsem s nimi hodně nespokojená a proto jsem se rozhodla je dnes přefotit. Vyhlášení bude rozděleno do několika článků. Některé budou mít trochu bulvární charakter, ale snad vám to nebude vadit :)

A je to tu. Soutěž Lily Fashion vrcholí a my se už v nejbližší době dozvíme, kdo se stává topmodelkou. Na tuto slavnostní událost se přijelo podívat plno slavných osobností mého blogu.
Celý galavečer bude moderovat Paulie Turner, který přijel se svou snoubenkou Ashley Ballew.
Challenge

2. září 2015 v 17:50 | Lily Fashion |  Photoshow
Ahoj všichni :) vím že jsem sem už strašně dlouho nic nepřidala, tak to chci napravit :) momentálně mám podvrtnutý kotník a venku je stejně ošklivě, tak jsem se rozhodla fotit.
Asi zhruba před rokem, jsem si založila krabičku a přidávám do ní oblečení, kterému říkáme speciální projekty :) jde o kousky, co navrhnu a mamka mi je pomůže ušít. Většinou jsou na nějaké téma, co si vymyslím a je to pro mě svým způsobem výzva :)
Proto bych vás poproslia, jestli by jste mi nenapsali do komentářů nějaké nápady. může to být vážně cokoliv. Nějaké téma, co vás napadne :) Samzřejmě budu moc ráda, když se také zapojíte :) Výzvu vždy na blogu zveřejním a bude prakticky neomezený čas na to, aby jste ji vytvořili :)
Takže pokud máte rádi výzvy, je to něco pro vás. Buď te kreativní a hlavně se bavte :)
Oblečení samozřejmě nemusí být vlastní výroby :)

Tady jsou nějaké ukázky projektů, co jsem zatím udělala :)

Lesní víla
Oblečení na promoci
Šaty alá Kate Middleton
Růžová stuha - boj proti rakovině