Nábytek a Interiéry

Předělávání domku

29. října 2013 v 14:15 | Terka
Když jsem si vyrobila postel s nebesy http://lilyfashion.blog.cz/1310/postel-s-nebesy předmýšlela jsem, kam jí dám. V domečku už nebylo místo a jiné místo mě nenapadlo. Pustila jsem se proto do přestavby domku http://lilyfashion.blog.cz/1309/domecek-pro-panenky
Tak pojďte dál, takhle to dopadlo...

Postel s nebesy

12. října 2013 v 16:35 | Terka
Přemýšlela jsem co bych vyrobila a dostala jsem nápad. Vyrobím postel s nebesy. Přinesla jsem si materiál a dala se do díla.
Na základ tu mám návod.

Domeček pro panenky

27. září 2013 v 14:00
Potom co jsem vyrobila postel http://lilyfashion.blog.cz/1309/postel-pro-frankie jsem si řekla že k ní vyrobím celý domek. Krabice jsem si vzala v lékárně a ostatní věci jsem tak nějak posbírala doma. Celý domeček jsem pak natřela bílou latexovou barvou :))
V přízemí je obývák s černou sedačkou z krabičky od čaje, knihovnou (ale pracně vyrobené knihy se mi ztratily) a stolekm z lékařských špachtlí :)
V prvním patře je pokoj Frankie Stein se zmíněnou postelí
Frankie má v pokoji i zrcadlo a poličko s parfémy
A dveře na...
... balkón :))
Ve druhém patře je pokoj její spolubydlící Clawden, která miluje módu. To vysvětluje ten šatník a zrcadlo :)
Vedle postele má psací stůl a nad ním dvě poličky na odkládání věcí :)

Postel pro Frankie

24. září 2013 v 16:35
Rozhodla jsem se že vyrobím postel pro svoji Frankie Stein
Je z 6 houbiček na nádobí potažených látkou, jako čelo je použit karton polepený látkou. Polštáře a peřina jsou z té samé látky jako postel, ale převrácené naruby, aby působily odlišněji :)

Pokoj pro Cloe

19. září 2013 v 16:27
Moc mě baví navrhovat interiéry. Všechny ty maličké dekorace a nábytek... Proto jsem si vymyslela že vyrobím pokoj pro Bratz panenku Cloe. Postel je vyrobena z velké školní houby na tabuli obalené v látce a kouskem kartonu polepeném tapetou z Baumaxu.
 
 

Reklama